Oranjevereniging Zuid-Beijerland

Zuid-Beijerland heeft de gezelligste oranjefeesten van de Hoekschewaard

Demonstratie EHBO en Brandweer

By on 16 maart 2018

Een automobilist raakt tijdens een aanrijding gewond en zit bekneld in zijn auto. De brandweer wordt gealarmeerd. Tijdens de bevrijding van het slachtoffer door de brandweer komt de partner van de bestuurder volledig in paniek naar het voertuig. Zij valt op de grond en blijft stil liggen, Hartaanval! Wat kun jij doen? Op woensdag 25 april 2018 zal de brandweer en EHBO vereniging van Zuid-Beijerland een gezamenlijke demonstratie geven hoe te handelen waarbij ook jij kunt meedoen.
De demonstratie zal plaatsvinden nabij de feesttent op het kruispunt Ridder van Dorpstraat/Bedrijfsstraat. Oefenpoppen en AED zullen aanwezig zijn en kun je onder professionele begeleiding oefenen.