Oranjevereniging Zuid-Beijerland

Zuid-Beijerland heeft de gezelligste oranjefeesten van de Hoeksche Waard

bericht van het bestuur

By on 4 maart 2021

Beste leden van de Oranjevereniging, beste inwoners van Zuid-Beijerland.

Helaas zal het niet haalbaar zijn de feestweek te organiseren zoals we gewend zijn de afgelopen jaren. Weet dat wij achter de schermen druk bezig zijn met het verschuiven en plannen voor het jaar 2022. Uiteraard willen wij het contact met onze leden en inwoners warm houden en zijn wij aan het bedenken en bekijken wat de mogelijkheden zijn voor een beetje Oranjegevoel aanstaande 27 april. Zodra wij meer weten wat we mogen en wat de mogelijkheden zijn rond die periode zullen wij dat met jullie delen.
Wij als Oranjevereniging Zuid-Beijerland missen enorm de gezelligheid en verbindende factor in ons gezellige Zuid-Beijerland. Maar mochten wij weer fysiek een tent neerzetten dat zullen wij daar een ongekend feest van maken. Tot die tijd zullen wij jullie online bij de vereniging betrekken daar waar het kan en waarderen wij alle positieve reacties die wij van jullie mochten ontvangen.

Bestuur Oranjevereniging Zuid-Beijerland