Oranjevereniging Zuid-Beijerland

Zuid-Beijerland heeft de gezelligste oranjefeesten van de Hoeksche Waard

geen oranjefeesten 2020

By on 25 maart 2020

Naar aanleiding van de uitspraak van de overheid, dat alle bijeenkomsten tot 1 juni verboden zijn, moeten wij helaas melden dat de activiteiten tijdens onze Feestweek en 75 jaar bevrijding niet doorgaan.

Als bestuur betreuren wij dit enorm maar respecteren wij uiteraard de beslissing van de overheid, want uw en onze gezondheid is het belangrijkste in deze tijd. Als bestuur hebben wij besloten de geplande activiteiten door te schuiven naar  2021 (23-04-2021 tot en met 01-05-2021).

Mochten er vragen zijn dan kunt u ons altijd bereiken via de mail: info@oranjeverenigingzuidbeijerland.nl

Laten we in deze bijzondere tijd elkaar steunen daar waar nodig en volg de adviezen op van de overheid. Samen kunnen wij dat.

Bestuur Oranjevereniging Zuid-Beijerland