Oranjevereniging Zuid-Beijerland

Zuid-Beijerland heeft de gezelligste oranjefeesten van de Hoeksche Waard

verkiezing Zuid-Beijerlander van het jaar

By on 27 januari 2019

Nieuw in 2019 is de Zuid-Beijerlander van het jaar verkiezing. Wie verdient er volgens u om hier kans op te maken? Is het iemand die veel betekent heeft voor het dorp? Of iemand die veel vrijwilligerswerk heeft gedaan? Of gewoon iemand die u waardeert?

1e week van april zullen wij 3 genomineerden bekend maken die kans maken om Zuid-Beijerlander van het jaar te worden. Dit wordt gedaan op basis van aantal stemmen.

U kunt vanaf nu uw nominatie aangeven via onderstaande link. https://www.oranjeverenigingzbl.nl/aanmelden-zuid-beijerlander-van-het-jaar/ Mocht u vragen hebben dan horen wij het graag via info@oranjeverenigingzbl.nl