Oranjevereniging Zuid-Beijerland

Zuid-Beijerland heeft de gezelligste oranjefeesten van de Hoeksche Waard

Zuid-Beijerland Got Talent 2.0

By on 20 maart 2019

Op zaterdag 27 april 2019 is het uiteraard weer tijd voor “Zuid-Beijerland Got Talent” Dit jaar hebben we 2 versies. We hebben de Junior versie en de Senior versie. De junior versie is tot 16 jaar en de senior versie is vanaf 16+. Om 15:00uur zal “Zuid-Beijerland Got Talent” tot 16 jaar van start gaan. Aansluitend is er direct de prijsuitreiking. Na de prijzenuitreiking gaan we direct verder met “Zuid-Beijerland Got Talent” 16+. Dus wil je je (jullie) zang, playback of dans talent showen aan heel Zuid-Beijerland? Dan is dit je kans. We hopen dat de 16+ versie net zo’n succes zal worden als de 16- versie. Aanmelden kan via www.orangeverenigingzbl.nl